Gwarancja Rozruchowa

Udzielamy 60 dniowej gwarancji rozruchowej.

Gwarancja rozruchowa obejmuje okres 2 miesięcy od dnia wystawienia rachunku, faktury, która jest dokumentem potwierdzającym gwarancję rozruchową. 

Okres gwarancji wynika z racji zastosowania przedmiotu i możliwości pracy w zróżnicowanym środowisku mającym wpływ na jego zużycie.

Gwarancji podlega:

- wykonanie produktu niezgodnie z zamówieniem ( wymiary, wkład filtrujący, typ ramki, ilość kieszeni)

Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem. Czy też odbiór paczki w stanie naruszonym wynikającym z uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu. W przypadku tej sytuacji Klient powinien spisać w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokół reklamacyjny.

Zwrot zamówienia w ramach prawa do odstąpienia od umowy zakupu

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zakupu, począwszy od dnia otrzymania zamówienia. Odstąpienia dokonuje się poprzez wysłanie stosownej wiadomości na kontakt@muranofeniks.pl. W e-mailu podaj imię i nazwisko, adres, szczegóły zamówienia, z którego rezygnujesz oraz informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu czy adres e-mail. Zwracane towary należy dostarczyć do naszego magazynu pod adres wskazany w wiadomości zwrotnej dotyczącej sprawy. Dokonamy zwrotu poniesionych kosztów za zwracane towary bez uwzględnienia kosztów dostawy. Zwracane towary muszą być nieużywane i wolne od uszkodzeń. Produkty nie muszą znajdować się w oryginalnym opakowaniu, lecz stan produktów musi być nie naruszony i fabrycznie nowy.

Reklamacje produktów niewłaściwych lub wymagających wymiany

wiadomości przesłanej na adres kontakt@muranofeniks.pl prosimy o określenie powodu zwrotu oraz informacji, czy życzą sobie Państwo wymiany produktu na nowy czy wymagają Państwo zwrotu środków za towar. Murano Feniks Sp. z o.o. może wymienić produkt na taki sam lub inny jeśli zamówienie było złożone błędnie z uwzględnieniem różnicy w koszcie zakupu innego produktu. Zwracane towary należy dostarczyć do naszego magazynu pod adres wskazany w wiadomości zwrotnej. Zwracane towary muszą być nieużywane lub bez wad spowodowanych w trakcie ich posiadania czy powstałych podczas transportu. Produkty nie muszą znajdować się w oryginalnym opakowaniu, lecz stan produktów musi być nie naruszony i fabrycznie nowy. Po spełnieniu tych warunków dokonamy zwrotu poniesionych kosztów za zwracane towary bez uwzględnienia kosztów dostawy. Zwrot kosztów dostawy, ponosimy w przypadku gdy wysyłano produkt inny niż zamówiony. Odnośnie uszkodzeń powstałych podczas transportu przez firmę spedycyjną prosimy o niezwłoczne powiadomienie aby umożliwić proces ubiegania się o odszkodowanie za utracone przedmioty w takiej sytuacji rozliczenie następuje po otrzymaniu zgody wypłaty odszkodowania. W przypadku odmowy środki nie zostaną zwrócone. W wszystkich powyższych przypadkach prosimy o wykonanie zdjęć umożliwiających rozpatrzenie reklamacji (zdjęcie produktu w całości oraz uszkodzenia w kilku widokach).

Wymagane informacje przy składaniu reklamacji, zwrotu:

· Numer Zamówienia

· Kod Produktu/Nazwa Produktu

· Szczegóły wady (dokumentacja zdjęciowa)

· Informację o uwagach do produktu.

· Adres do zwrotu zostanie podany w wiadomości e-mail.

Murano Feniks Sp. z o.o. sprawdzi zwrócone produkty i powiadomi klienta poprzez wiadomość e-mail o zwrocie środków lub wymianie produktu w rozsądnym terminie. W przypadku wadliwych produktów dokonamy zwrotu pełnej kwoty wraz z uzasadnionym kosztem dostawy.

Zwroty środków

Zwrot środków zostanie dokonany w terminie czternastu (14) dni po wysłaniu przez Murano Feniks Sp. z o.o. wiadomości e-mail potwierdzającej uprawnienie do otrzymania zwrotu. Środki zostaną zwrócone z użyciem tej samej metody płatności, która została użyta podczas dokonywania zamówienia (chyba że klient wyraźnie określi inaczej).

Murano Feniks Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 227

84-200 Wejherowo

NIP: PL 5882461271

REGON: 386967800

KRS: 0000858484